Drogi Gościu, witam Cię na moim blogu. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz ślad po swojej wizycie

.

Drogi Gościu, witam Cię na moim blogu. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz ślad po swojej wizycie w postaci choćby drobnego komentarza.
Welcome to my blog. Thanks for stopping here. It would be a pleasure if you leave your comment.
Lieber Gast, willkommen auf meinem Blog. Ich werde mich sehr freuen, wenn Sie die Strecke nach seinem Besuch in der Form noch einen kleinen Kommentar hinterlassen

czwartek, 19 stycznia 2012

bizuteria z sutaszu

Sutasz(Soutache),to bizuteria artystyczna,w ktorej koraliki i kamienie łączą sie z roznokolorowymi,jedwabnymi sznurkami.
Prace,ktore powstają wymagaja wielkiej dokladnosci i cierpliwosci....o czasie nawet nie wspomnę.
  Biżuteria dodatkowo jest impregnowana co chroni przed zabrudzeniem, a od wewnątrz zabezpieczona delikatnie wyprawioną skórą lub filcem.
Biżuteria artystyczna wykonana techniką sutasz nadaje się do noszenia nie tylko okazjonalnie ale i do codziennego stroju któremu dodaje blasku.
 Kazde takie dzielo jest jedyne  i niepowtarzalne.W ostatnim czasie mozna zauwazyc wzrost zainteresowania sutaszową biżuterią wśród polskich kobiet.Zaczęła się pojawiać w galeriach internetowych, w magazynach  dla kobiet prezentowały się „gwiazdy” w sutaszowych kolczykach (np. Natalia Kukulska), na forach biżuteryjnych ujawniały się kolejne projektantki i zdjęcia ich dzieł.

Ponizej efekt mojej kilkugodzinnej pracy

kolczyki z sutaszu

91. Dlugosc ok 7 cm,srebrne bigle.Wbrew pozorom sutasz jest niezwykle lekki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...